+380987481628
ecomash@ukr.net

Деревоподрібнююча машина РМ160ТК (навісна на трактор, кутова)

Деревоподрібнюючі машини призначені, для подрібнення відходів деревообробки типу: горбиль, рейка, обапіл, а також гілок і зрізів дерев в технологічну та паливну тріску (щепу).

Подрібнювач РМ160ТК має бокове розміщення бункера, що дуже зручно при роботі в комунальних господарствах, автодорожніх службах, лісгоспах та сільськогосподарських підприємствах. Їх також застосовують після обрізки дерев в парках та скверах міст, прибиранні лісопосадок, розчистці вздовж ліній електромереж, прибиранні порослі на полях і т.д.

Дробарка агрегатується як навісне обладнання на трьохточкову навіску трактора і приводиться в дію через карданний вал від валу відбору потужності трактора.

Максимальний розмір подрібнювальних деревних відходів в діаметрі до 160 мм будь-якої довжини. Продуктивність до 6 куб.м/годину, залежно від типу подрібнювального матеріалу. Можливість регулювання розмірів фракції тріски на виході від 5 до 30 мм. Максимальна висота викиду сировини до 3-х метрів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Деревоподрібююча машина РМ160Т (навісна на трактор)Деревоподрібююча машина РМ160Т (навісна на трактор)

Деревоподрібнюючі машини призначені, для подрібнення відходів деревообробки типу: горбиль, рейка, обапіл, а також гілок і зрізів дерев в технологічну та паливну тріску (щепу). Подрібнювачі РМ160Т

Деревоподрібнююча машина РМ160Е (стаціонарна)Деревоподрібнююча машина РМ160Е (стаціонарна)

Деревоподрібнюючі машини РМ160Е (стаціонарні) призначені, для подрібнення відходів деревообробки типу: горбиль, рейка, обапіл, а також гілок і зрізів дерев в технологічну та паливну тріску (щепу).

Фронтальний навантажувачФронтальний навантажувач

Фронтальний навантажувач – незамінима спецтехніка, яка призначена для розвантаження і завантаження, а також переміщення різноманітних видів вантажів (зерно, пісок, щебінь, органічні та мінеральні добрива) в